הזמנות אונליין

רוצים להפתיע את בן/ת הזוג בשעות הקטנות של הלילה? הזמנות און ליין לצימרים לזוגות *המחירים הטובים ביותר *ללא צורך בכרטיס אשראי *אופציה לביטול חינם ברוב הצימרים.


אוהבים להפתיע? אין לכם זמן לדבר בטלפון? מצאתם צימר שאתם אוהבים ורוצים לשריין אותו לפני שיתפס?! כל זה אפשרי מהיום! הזמנות און ליין בצימרים לזוגות בדרך פשוטה, יעילה ונוחה למשתמש.

הזמנות און ליין – איך זה עובד?

אז התהליך פשוט מאוד, בדיוק כמו הזמנת בית מלון און ליין. עליכם לדפדף באתר ולסנן את תאריך החופשה הרלוונטי אליו תרצו לצאת, לבחור את הצימר שאהבתם ולבדוק כמובן האם הוא פנוי לתאריך זה, ללחוץ על "הזמנה" ולמלא את השדות המתבקשים. במידה והנכם מעוניינים בארוחת בוקר, עיסוי מפנק או מגיעים איתכם ילדים תוכלו לסמן זאת גם בהזמנה וכך לקבל את המחיר הכולל עבור החופשה. 

לאחר שמילאתם הכל (חשוב שהפרטים יהיו נכונים על מנת שבעל הצימר יוכל ליצור איתכם קשר חזרה), עליכם לחכות לשיחה מבעל הצימר, בשיחה הוא יאשר/ יבטל את הזמנתכם בהתאם לשיקול דעתו ויגבה ממכם אשראי לבטחון על מנת להבטיח לכם את החופשה!

פשוט לא? אז כן. זה כל כך פשוט להזמין היום צימר!

יתרונות הזמנות און ליין

כמו כל ישראלי טוב אנחנו תמיד נשאל את עצמנו, מה יוצא לי מזה? אז האמת שיוצא לכם דיי הרבה מכך.

בראשונה, תוכלו לקבל את המחיר הטוב ביותר שיש לבעל הצימר להציע, בעלי המתחמים מעדכנים מדי יום את המחירים, פותחים במבצעים חסרי תקדים ובהנחות למזמינים לילה שני, כך תוכלו ליהנות ממבצעים חמים וממחירים אחידים שלא ניתן לשנות בכל שיחת טלפון עפ"י דעת בעל המתחם.

שנית, אהבתם צימר? אתם יכולים כבר באותו הרגע לשמור אותו עבורכם. מהרגע שעשיתם הזמנה באתר ומסרתם את פרטיכם לבעל הצימר המקום יסומן כ"תפוס" באתר עד לשיחה עם בעל המתחם.

נקודה אחרונה ושווה לא פחות – הביטול. אנחנו בעולם דינאמי, הכל משתנה כל הזמן, קורים דברים בלתי צפויים ולפעמים גם אנחנו נמצאים בזוגיות עם אנשים שלא אוהבים הפתעות. ביטול חינם בצימר שמעתם על זה פעם? סביר להניח שלא.. כאשר תזמינו חופשה ובעל הצימר התקשר אליכם, אישר את ההזמנה וקיבלתם אישור מפורט במייל תקבלו בתנאי ההזמנה אופציות לביטול, זאת אומרת, מספר הימים מראש בהם תוכלו לבטל את העסקה ללא תשלום. כך אם שמרתם את הצימר רק על מנת שלא יעלם וביצעתם הזמנה ולבסוף החלטתם שלא לצאת לחופשה בצימר זה, תוכלו לבטל אותו ללא עלות.

אנחנו לא מוצאים סיבה למה לא להשתמש בשירות- אז פשוט השתמשו ותתחילו ליהנות!